نتایج جستجو برای عبارت :

مصرف این غذاها قبل از پرواز ممنوع

پیغمبرت را پس بگیر اعجاز ممنوع است
دل را هوایی کردن و پرواز ممنوع است 
حرف دلت را بی محابا ‌بر زبان آور
یا با منی یا نیستی ،اغماز ممنوع است
جمع است جمعت با رقیبان خاطرت هم جمع 
حرف و حدیث تفرقه انداز ممنوع است 
حرف دلم باشد برای فرصت بعدی 
خوش باش اشعار جهنم ساز ممنوع است 
گاهی برای "دوستت دارم" همین کافی ست 
خود را کمی قانع کنم ابراز ممنوع است
راهی که روشن نیست پایانش برای من
مسدود یا باز است از آغاز ممنوع است
شاعر شدم مست تو باشم غافل از اینک

19راهمبارزه با سرطان:
1(سبزیجات ومیوه جات نشسته ممنوع)
2(خراشیدن کارت شارژبا ناخن ممنوع)
3(خوردن دارو با آب سردممنوع)
4(پاسخ به موبایل با گوش راست ممنوع)
5(خوردن غذا گرم درضروف یکبار مصرف ممنوع)
6(پاسخ به موبایل در حالتlowباتری ممنوع)
7(دیر خوابیدن داِعمی ممنوع)
8(دراز کشیدن فوری پس از صرف غذا ودارو ممنوع)

ادامه مطلب
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم
دانلود فیلم سینمایی پرواز ممنوع
تاریخ اکران ۱۵ آبان ۱۳۹۸
دانلود رایگان فیلم ایرانی با کیفیت Full HD
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : کودک و نوجوان – ماجراجویی – اجتماعی
 کارگردان : امیر داسارگر
زبان : فارسی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران: ۱۵ آبان ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی جدید منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم
فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد ساخته و تولید شده است این فیلم در ژانر خانوادگی با بازیگرانی مثل هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین‌پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان… جلوی دوربین رفته است و در این فیلم بازی و نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید این فیلم زیبا و جذاب را از سایت پیشگام
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع 
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
مصرف این غذاها قبل از پرواز ممنوع
استرس فرودگاه، خطوط بی‌انتهای چمدان‌ها، بازرسی امنیتی و بچه‌های گریان، تمامی این موارد به اندازه‌ی کافی مسافران را مضطرب می‌کنند. اما با پرهیز از خوردن غذاهای زیر سفر بهتری را تجربه خواهید کرد.
با خوردن غذاهای نامناسب قبل از پرواز، سفر بدی را شروع خواهید کرد.
متاسفانه وعده‌های غذایی فرودگاه تنوع زیادی ندارند و اکثرا فست فودی و خیلی چرب هستند. با این حال اگر می‌توانید در مواجه شدن با غذاهای چرب و خوشمز
                      *به هواپیمای ماه مبارک رمضان خوش آمدید*
شماره ی پرواز:1440 هجری
آغاز پرواز: روز سه شنبه 17 اردیبهشت
مدت پرواز 30: روز
به مقصد مغفرت و رضایت خدا ست
و در طول روز 15 الی 16 ساعت پرواز خواهیم داشت...
!!!در طول پرواز سیگار کشیدن و گناه کردن باهر وسیله ای ممنوع می باشد!!!
از مسافرین محترم خواهشمندیم کمربند ایمان وپرهیزکاری خود را در طول پرواز بسته نگه دارند
خلبان پرواز قرآن کریم وتمامی فرشتگان سفر خوشی را به مقصد که همان مغفرت ورضایت خ
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با ابزار سایت همراه باشید.

1_تحلیل فیلم منطقه پرواز ممنوع
امیررضا مافی: واقعه مسجد نیوزلند و آدمی که دوربین رو سرش کا
نام رمان :آشوب قلبها 
نویسنده :شیدا خسروی
تعداد صفحات:۶۹۰
ژانر :تخیلی ،عاشقانه
خلاصه رمان :
دانلود رمان داستان ام رمان تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست…من از دهه ی عشق ممنوع می آیم …از دهه ی نگاه ممنوع….زیبایی ممنوع….شعر ممنوع….و کلام ممنوع !من از جنس هیچ کس نیستم ..من عدد شناسنامه ام را انکار نمیکنم..

دانلود با فرمت Pdf
DOWNLOAD
شادی وخنده وتفریح وخوشی ممنوع است
شورش وجنبش وخشم وخودکشی ممنوع است
عشق و دلبستگی و یارشدن ممنوع است
آگه و عاقل و بیدار شدن ممنوع است
زیریک سقف حضور زن ومردممنوع است
شکوه و شکایت وناله زدرد ممنوع است
گفتن ازآزادی وحق و حقوق ممنوع است
تهمت و نشراکاذیب و دروغ ممنوع است
حرفهای بد و بودار و درشت ممنوع است
شوخی فیزیکی و تی پا ومشت ممنوع است 
شعروموسیقی وآواز زنان ممنوع است 
ابی و ستار و گلپا و بنان ممنوع است 
رقص و هرحرکت موزون بدن ممنوع است
دیدن
غذای لطیف، غذای غلیظ:غذاهای غلیظ غذاهایی هستند که به راحتی هضم نمی شوند و مواد زایدی که از آن ها تولید می شود به راحتی می توانند در کنار هم تجمع کرده و ایجاد انسداد در عروق و مجاری کنند و به شرط تکرار مصرف در طول زمان حتی ایجاد توده در بافت های مختلف بدن نمایند؛ درنتیجه مصرف آن ها برای اکثر افراد ممنوع است، اما افرادی که معده های قوی و یا فعالیت سنگین بدنی دارند، می توانند برخی از این غذاها را هضم کنند در نتیجه
ادامه مطلب
برای اینکه سوسک و حشرات داخل چاه ها وارد نشن مخصوصا توی سرویس بهداشتی های خونه یا ادارات و هرجا..فقط کافیه لامپ همونجا رو روشن بزارید(برای مصرف برق کمتر لامپ کم مصرف بزارید)...... چون که سوسک ها به طرف روشنایی نمیرن... به عبارتی تابلو ورود ممنوع برای سوسک ها روشنایی هست....
به همت دفتر هنر و رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام، «دیدبان»، نشست اکران، بررسی و تقدیر از عوامل فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» با حضور عوامل فیلم در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد. در این نشست که علاوه بر کارگردان، تهیه‌کننده و یکی از بازیگران فیلم، سیدمحمد حسینی، منتقد سینما، هم در آن حضور داشت، پس از نمایش فیلم موضوع «سینمای نوجوان» به بحث گذاشته شد.
ادامه مطلب

#فیلم #منطقه_پرواز_ممنوع
نویسنده و کارگردان : امیر داسارگررده سنی : ۹+
وقتی یوزهای ایرانی پرواز می کنند!
فیلمی سالم و پر هیجانبا حس خوب مخصوص همه ی اعضای خانواده ✌️فیلم را تنهایی نبینید ☺️
لینک خرید قانونی فیلم:
https://b2n.ir/265901
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
به گزارش واحد رسانه خادم الشهدا،با اکران سراسری فیلم ارزشی"منطقه پرواز ممنوع" ویژه نوجوانان و جوانان،عرضه بلیط نیم بها توسط خادمین شهدا که در دو نوبت صبح و عصر در حال اکران این فیلم در سینما جوان شهرستان داراب هستند.
این فیلم سومین فیلم ارزشی که توسط قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب جهت بازدید حداکثر مردم در سطح شهرستان در حال کران می باشد.
از ویزه برنامه های این اکران اجرای گروه سرود نجوای آسمان قارگاه با سرود بالاتر و برگزاری و ساخت اور

۱.استشمام دود اسفند و کندر 
۲.خوردن سیر 
۳.مصرف سرکه در غذا
۴.مصرف نمک دریا قبل و بعد غذا
۵.مصرف روغن زیتون در غذاها
۶.مصرف عسل 
۷.استشمام گل نرگس
۸.تربت الحسین در ابتدای تولد
۹.روغن مالی بدن با روغن زیتون
۱۰.مداومت به خوردن سیب
۱۱.مصرف شلغم
۱۲.قرائت آیه الکرسی و معوذتین هر روز
۱۳.تنقیه 
۱۴.عطسه 
۱۵ .خوردن نیم خورده مسلمان 
16ـ صدقه دادن
اینستاگرام برخی از هشتگ های رایج و به ظاهر بی ضرر را برای همیشه ممنوع کرده است.
برخی از هشتگ ها ممکن است به طور موقت ممنوع شود و باعث می شود در یک جستجوی هشتگ در برنامه ظاهر یا ناپدید شوند.
از هشتگ ممنوعه استفاده نکنید! این می تواند باعث شود همه هشتگهای شما دیگر کار نکنند.
با استفاده از هشتگ های اینستاگرام موقت یا ممنوع ، می توانید حساب کاربری خود را سایبان ، مسدود یا مجازات کنید.
هنگامی که می خواهید یک هشتگ "جدید" را به یک پست اضافه کنید ، لیست

#فیلم #منطقه_پرواز_ممنوع
نویسنده و کارگردان : امیر داسارگررده سنی : ۹+
وقتی یوزهای ایرانی پرواز می کنند!
فیلمی سالم و پر هیجانبا حس خوب مخصوص همه ی اعضای خانواده ✌️فیلم را تنهایی نبینید ☺️
لینک خرید قانونی فیلم:
https://b2n.ir/265901
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
این واقعیت که آلودگی هوا اثرات مخربی بر سلامت قلب و سیستم تنفسی افراد دارد، اصلی ثابت شده است. با این حال سیستم ایمنی بدن شما تنها چیزی است که از شما در برابر هر گونه آلودگی محیطی محافظت می‌کند. برخی از شرایط بهداشتی کوتاه مدت ناشی از آلودگی هوا شامل خستگی، برونشیت، ذات الریه، تحریک بینی، چشم، پوست یا گلو، سردرد یا سرگیجه است. سرطان ریه، بیماری های قلبی عروقی، مشکلات عصبی،کلیوی، آسیب کبدی و مغزی، بیماری های تنفسی و ... از عوارض بلند مدت قرا
به بهانه اکران فیلم منطقه پرواز ممنوع زهرا آراسته‌نیا / ده سال است که صدای عمار در فضای سینمایی و رسانه‌ای کشور طنین انداز شده و جوانان این مرز و بوم ایستادند تا عمارهای رهبر باشند و حرف های حقِّ کمتر شنیده شده را خانه به خانه و شهر به شهر به گوش مردم برسانند آن هم با زبان تصویر. بر آن شدیم تا فیلم های کوتاه و بلند و مستند و داستانی و انیمیشن و هرنوع دیگری را که حرف حقی برای گفتن دارند و در پروپاگاندای رسانه‌ای این روزها مجالی برای دیده شدن ند
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای من همه سنگن 
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم 
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای مملو از دل سنگ
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم
جهرم به مشهد جدیدترین مسیر داخلی "هما"
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از تاریخ ۶ آذر ماه سال جاری به فرودگاه جهرم پرواز می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما" پرواز جهرم به مشهد از ۶ آذر ماه در روزهای چهارشنبه هر هفته با شماره پرواز 3458  در ساعت ۱۱ و۴۰ دقیقه از فرودگاه جهرم به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می  شود. این پرواز در ساعت ۱۴ و۲۰ دقیقه وارد فرودگاه مشهد مقدس خواهد شد.
بازگشت پرواز مشهد به جهرم، در روزهای پنج  شنبه هر
از دیشب حتی به حالت پرواز گوشی هم حساس شدم.این حالت پرواز بدجور جلد عوض کرد وتبدیل به حالت سقوط شد.
این حال الان ما رو پرنده هایی که به امید زندگی پرواز میکنن ولی توی دل آسمون شکار میشن باید خوب خوب بفهمن. مگه نه!
#حرف_زیادی #نارین_یازان #قربانیان_پرواز

بچه های مهدی یاوران رو بردیم برای دیدن فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع ، فیلم جالبی هست و پیام ها مهمی در این فیلم به بچه ها آموزش داده میشه و علاوه بر کودک و نوجوان ، برای بزرگسالان هم دیدنش خالی از لطف نیست.
یکی از بهترین روش های انتقال مفهوم استفاده از ابزار رسانه است که دشمن در این زمینه خیلی عالی فعالیت می کنه و از رسانه برای اهداف شیطانی خودش استفاده می کنه اما کم کم جبهه انقلاب هم داره جای خودش رو در فضای رسانه پیدا میکنه و حرکت های قشنگ
آشپزی با روغن زیتون و استفاده از این روغن در پخت غذاها فقط تا زمانی مفید است و ضرری برای بدن ندارد که در مصرف آن صرفه‌جویی شود و بیش از حد استفاده نشود. 
نکاتی کلیدی
در نظر بگیرید که اگر سعی کنید از غذای خانگی استفاده کنید قطعاً شکر، چربی و کربوهیدرات کمتری به بدن شما می‌رسد.از اینکه دستورات تهیه غذاها را برای پیش بردن آن‌ها به سوی غذاهای سالم‌تر، تغییر دهید، هراس نداشته باشید.
ادامه مطلب
به مسافران پرواز اوکراینی فکر میکنم. دقایق آخر در فرودگاه امام با فکر اینکه جستیم ! 
با فکر جنگ پشت سر، با آرزوهای خوب فردا. 
به دانشجویان پرواز اوکراینی فکر میکنم، با چمدان های پر از دعای مادرانشان... 
قلبم مچاله می شود برای شبی که از خنده رفتن تا اشک مرگ شان یک پرواز
 فاصله بود.......
الف - لیست غذاها بر اساس گروه خونی
1. دریافت لیست غذاهای گروه خونی O
2. دریافت لیست غذاهای گروه خونی A
3. دریافت لیست غذاهای گروه خونی B
4. دریافت لیست غذاهای گروه خونی AB
** در این لیست RH مثبت یا منفی مهم نیست.

ب- لیست غذاها بر اساس مزاج
5. لیست غذاهای سوداوی ها
6. لیست غذاهای بلغمی ها
7. لیست غذاهای صفراوی ها

د- لیست های اصلاح غذاها

1. مصلحات غذایی - ممنوعات غذایی
2. لیست غذاهای چاق کننده
3. لیست غذاهای خونساز

5. راهنمای مصرف پک کلین ناین
آشپزی با روغن زیتون و استفاده از این روغن در پخت غذاها فقط تا زمانی مفید است و ضرری برای بدن ندارد که در مصرف آن صرفه‌جویی شود و بیش از حد استفاده نشود. 
نکاتی کلیدی
در نظر بگیرید که اگر سعی کنید از غذای خانگی استفاده کنید قطعاً شکر، چربی و کربوهیدرات کمتری به بدن شما می‌رسد.از اینکه دستورات تهیه غذاها را برای پیش بردن آن‌ها به سوی غذاهای سالم‌تر، تغییر دهید، هراس نداشته باشید.
ادامه مطلب
ماهان پرواز به چین را ادامه می‌دهد؟
بررسی اطلاعات پروازی نشان می‌دهد #پروازهای_ماهان به دست کم یک شهر #چین ادامه دارد. بر طبق اعلام سایت رسمی فرودگاه شهر شانگهای پروازهای خطوط هواپیمایی ماهان به این شهر ادامه دارد. قرار است امروز ( پنجم مارس) یک پرواز این خطوط هواپیمایی به شماره "W۵۷۷" در ساعت ۹:۵۵ به وقت محلی وارد ترمینال شماره دو این فرودگاه شود. وضعیت این پرواز نیز "طبق برنامه ریزی" اعلام شده است./ ایسنا
مدتی بود که خواب پرواز میدیدم در منطقه ی خونه ی قبلیمون قدم می زدم که دعوا وآشوبی به پا بود خیابان سرازیری بود و میخواستند به من آسیب برسونند که من تقلا میکردم که پرواز کنم یعنی تا حدی میپریدم که به من آسیبی نزنند و شبهایی بود که در شهری که پدرومادرم اهل اونجا هستند من از خونه ی فامیلمون که تا خیابون اصلی فاصله داشت ویک سگ درنده هم اونجا بود ویک جنگل وسیع در پشتش،من سبکبال ولی با ترس پرواز میکردم وشبهایی خواب میدیدم که از بالکن خونه ی مادربزر
سلااااممم:)
امروز رفتیم فیلم منطقه پرواز ممنوع رو دیدیم...خییلییی قشنگ بود^...^

موضوع:داستان از اونجا شروع میشه که سه تا پسر بچه ی یازده_دوازده ساله می خوان برای مسابقه هواپیما بسازن و میرن توی جنگل تا اون رو امتحان کنن و هواپیماشون سقوط می کنه...در حین گشتن دنبال هواپیما یه سری اتفاقات براشون میفته...

خییلییییی فوق العاده بود^...^
همین که از سینما اومدیم بیرون به خواهرم میگم:«دوست دارم همین الان برگردم و دوباره ببینمش:)  .»
اون حس غروری که به آد
آرزوی پرواز
هنوز توانِ دویدن دارم.
شانه ام سنگین نیست.
تا پروانه ها رقصشان را به رخم بکشند.
حرصم می گیرد.
هنگام رقص!
پرهای پروازم را تو چیده ای!
دلم برای پریدن
لک زده است!
اعتراض
کافی است.
تلافی 
بیهوده است!
نسل انتقام دیگر منقرض شده است...
پرهای پروازم را پس بده!
پرواز برای من
رقصِ آرزوهاست...
آرزوهایی که زمین گیر شده اند!
محبوبه باقری 
به عنوان مثال ، #happythanksgiving ، امسال به طور موقت ممنوع شد. چرا ممکن است بپرسید؟ این امر اسپم زیادی تولید کرده است. اینستاگرام روشهای خاصی را برای متوقف کردن دسترسی به اکانت های اینستاگرام اسپم به کار بست ، همانطور که بسیاری از هشتگ ها می توانند انجام دهند. اگرچه برخی از این ممنوعیت ها موقتی هستند ، بهتر است از استفاده کلی از آنها خودداری کنید. هشتگ هایی را پیدا کنید که هنوز هم معمول هستند و علاقه زیادی به مشارکت شما دارند ، اما در لیست هشتگ های م
سلااااممم:)
امروز رفتیم فیلم منطقه پرواز ممنوع رو دیدیم...خییلییی قشنگ بود^...^

موضوع:داستان از اونجا شروع میشه که سه تا پسر بچه ی یازده_دوازده ساله می خوان برای مسابقه هواپیما بسازن و میرن توی جنگل تا اون رو امتحان کنن و هواپیماشون سقوط می کنه...در حین گشتن دنبال هواپیما یه سری اتفاقات براشون میفته...

خییلییییی فوق العاده بود^...^
همین که از سینما اومدیم بیرون به خواهرم میگم:«دوست دارم همین الان برگردم و دوباره ببینمش:)  .»
اون حس غروری که به آد
می‌گویند ورزشگاه ممنوع! گویا ما هم ممنوع کردن را از حکومت آموخته‌ایم. می‌شود ورزشگاه رفت اما پشت درب ورزشگاه ایستاد درست همان جایی که سحرها ایستادند و سوختند، بی آن که روغن ریخته و نرفتن‌ها را نذر امام‌زاده‌ی‌ آزادی کنیم. گیرم محاطش را خالی کردیم،‌ هیچ ظالمی از محیط خالی ورزشگاه نمی‌ترسد. منی که تا امروز ورزشگاه نرفته‌ام چگونه رویم می‌شود فردا در جنبش ورزشگاه ممنوع‌ها ممنون خودم باشم و بگویم من هم مسافر نرفتن؟ با هر دستگاه مختصات و

این که هر گوشتی خوردنی نیست را فقط ما نمی گوییم، دیگر خودشان هم دارند به این نتیجه می رسند. به این خبر توجه کنید:
"طبق قانون جدید از اول ماه می‌ مردم ساکن منطقه شنزن چین حق خوردن سگ و گربه را ندارند. سالهاست مردم خواستار تصویب آن بودند و این اولین بار است که چنین قانونی در کشور چین تصویب و اجرا می‌شود. طبق آمار، سالانه ۱۰ میلیون سگ و ۴ میلیون گربه در چین کشتار شده و خورده می‌شود."
دین مبین اسلام بیش از چهارده قرن پیش خوردن بعضی غذاها را ممنوع
یکی از مدل های جذاب برای افراد مبتدی و یا حتی افراد متبحر در زمینه پرواز هواپیمای مدل، هواپیمای جدید شرکت fms یعنی هواپیمای مدل Sky Trainer 182 V2 1010 mm است که با داشتن صندلی و ماکت خلبان، پنجره های قاب بندی شده محکم  و شفاف، ارابه فرود و پایه بال، به گزینه ای عالی برای پرواز هواپیمای مدل در عین ابعاد کوچک آن تبدیل شده است.

این هواپیما آماده پرواز بوده و دارای سیستم رادیوی fms، باتری لیپو و شارژر است.
باوجوداینکه تمام وکامل به علم پزشکی واقف بودبعلت اعتراض به نظام آموزشی ممنوع کردن هرنوع طبابت درپرونده اوبه چشم میخورد.
ازجمله اعتراضات اواین بودکه آموزش زبان بین المللی درکنارپزشکی بایدباشدازهمه مهمترآموزش های علوم فیزیک وریاضی راجایزنمیدانست.
فائزه فقط بعلت اعتراض ممنوع ازطبابت شده بودوبه روستای خودبرگشته بود.
من توی ماشین و کشتی و هواپیما شدیدا تهوع میگیرم مگه زمان کوتاهی رو توی ماشین و هواپیما باشم کشتی هم که کلا میبینم تهوع میگیرم! حالا من چه کنم که توی یک پرواز ۴ ساعته تهوع نگیرم و حوصله‌ام هم سر نره؟ چون متاسفانه توی این پرواز تنهام و خب اومدیم و شانس نیاوردم بغل دستیم آدم جالبی نبود و دلم نخواست حرف بزنم باهاش یا اصلا اون دلش نخواست... (پرواز طولانی تنهایی گاو است نقطه!)
#دست:
دست برکه نرسید
به  ماه شب چهارده
بر دف سینه کوفت
با دست لرزانش

#نزدیک:
نزدیکتر بیا
مسافت دوریت‌ 
به آخر دنیا برزخی من
خیلی نزدیک است

#پرواز:
پرواز طریق خواستن است
ذهن پروانه پیله نداشت
وگرنه هیچ کرمِی
اهل پرواز نیست

#پشت:
پشت به من کرده ای
وقت رفتن ات
و آب شدم من
پشت سرت

#تنگ:
چنان به تنگ آمد
از درد فراقت
که سنگ شد
دلِ تنگ ام

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کا
از اول بچگی تا حالا ماست و سالادو(سالاد شیرازی) و آب غوره رو با دَلار خوردیم(نمک سبز)،دوغو با کودکوته(کاکوتی) خوردیم و خیلی مخلفات دیگه که حالا تازه خیلی ها دارن مزشو تو دوغ های آماده امروزی ویا سفر به شمال تو غذاها میچشن.امروز که تو دوغم کودکوته ریختم به مامانم گفتم: مامان بقیه که این چیزا رو ندارن چطور زندگی میکنن! آخه غذاهای شمالو به لطف گیاهان کاملا خود-رو که هرررر جایییی سبز نمیشن،کجای دنیا میشه خورد کجا! اونوقت دارن ویلا میسازن شهرک میسا
آخرین خبر : پرواز نخستین دسته ملخ‌ها در آسمان قلعه‌گنج تاریخ انتشار: 98/09/07 - 09:37 ایرنا/رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از پرواز نخستین دسته‌ ملخ‌ صحرایی در منطقه رمشک شهرستان قلعه گنج خبر داد.سعید برخوری افزود: این ملخ‌ها از تخم‌گذاری سال گذشته ایجاد شده‌اند ولی متاسفانه با توجه به مستهلک بودن خودروها و نب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شهرام شکوهی عشق ممنوع | کیفیت 320 و 128
همینک برای شما کاربران جاز موزیک ترانه عشق ممنوع با صدای شهرام شکوهی را آماده کرده ایم
Exclusive Song: Shahram Shokoohi | Eshgh Mamnoo With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ شهرام شکوهی عشق ممنوع
ای وای ای وای ای وای ای وای ای وای ای وای ای وای
دل دیوونه ای دل دل دیوونه تو که تنها نشستی کنج می خونه
توی این شهر پر از تابلو ممنوعه عاشقی جرمه واسه عاقل و دیوونه دل دیوونه
ای وای ای وای ای وای ای وای ای وای
دل دیوونه دلی که خونه توی
@arnikaseir
تور هوایی  تفلیس 3 شب
  27 به 30 آذر 
✈️ پرواز تابان⏰ 15:00 - 18:00
3* TIPSY 1.780 3*  LIKE  2.100 3*  BATONI  2.110 3*  EURASIA 2.130 3*  DALIDA 2.210 3*  ELEGANCE  2.250
4*  MOON LIGHT2.230 4*  TOSCANO 2.330 4*  L PLAZA 2.610 4*  DOLABAOURI 2.650 5*  IOTA 3.790
خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
همینک برای شما کاربران جاز موزیک ترانه عشق ممنوع با صدای شهرام شکوهی را آماده کرده ایم
Exclusive Song: Shahram Shokoohi | Eshgh Mamnoo With Text And Direct Links In jazzMusic
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، با بیان روابط عمومی استاندار خرم آباد ، پنجشنبه ، جلسه هیئت مدیره استان خرم آباد به دنبال شیوع ویروس کرونا تصمیمات زیر را بگیرید و تصویب کنید الااجرا انجام دادن:
برگزاری هرگونه خاکسپاری ، تشییع جنازه ، دیوارها ، اجتماعات با افراد بزرگ ممنوع است.
برگزاری هرگونه عروسی با جمعیت زیادی ممنوع است.
برگزاری هرگونه نشست و جشنواره در دفاتر عمومی ممنوع است.
رهبری کارکنان دفتر به همان روشی که قبلاً انجام می شود ، در دو سوم اد
زندگی فرصت پرواز در آگاهی توبا غم عشق نشستنسر آواز تو بودتوی تنهایی کوچههمه ی فکر و خیالم پی توتا ته کوچه دلممحو تماشای تو بودمیزند باز در این باغقناری به هوایت چه چهمرغ تنها به خیالشهمه سودای تو بودچون که با عشق توپرواز کشیدمسر هر کوی رسیدمجلوه ای از هنرخلقت بی تای تو بود
یک پلنگ تیزپا و قدرتمند، اگر با هزار کیلومتر سرعت هم بدود؛ باز نمیتواند؛ به پرواز درآید. 
ولى، یک گنجشک کوچک با کمترین سرعت هم پرواز می کند. 
زیرا براى پرواز نیاز به بال داریم؛ نه قدرت و سرعت!
 بالِ پرواز ما انسانها، ذهن ماست. موفقیت، هیچ ربطى به هیکل، زیبایى، جنسیت، قدرت، سن و سال، داخلى و خارجى بودن ندارد!
درصد موفقیت انسانها بستگى به درصد استفاده از قدرت ذهنشان دارد.
ادامه مطلب
غذاهای ممنوعه قبل از ورود به هواپیما
در هنگام سفر رعایت یک سری از نکات مهم و حائزه اهیمت است هم برای خود فرد و هم برای بقیه مسافران .مخصوصا سفر هوایی رعایت نکات به ویژه رژیم غذایی قبل پرواز یکی از مهم ترین نکاتی است که با رعایت آن سفر آسان و راحتی را برای خودتان رقم بزنید .امرزو از غذا های ممنوعه در سفر های هوایی صحبت می کنیم با ما همراه باشید .
خوردن غذا های فست فودی  ممنوع
غذا های فست فودی یکی از هیجان انگیز ترین غذا ها و هوس برانگیز ترین غذا ه
ترس از پرواز که در اصطلاح روانشناسی با عنوان ایروفوبیا شناخته می‌شود یکی از انواع فوبیاهای خاص می‌باشد و در طبقه اختلالات اضطرابی قرار دارد. در این اختلال فرد ترس و وحشت زیادی را هنگام پرواز با هرگونه وسیله هوایی نظیر هواپیما و هلیکوپتر تجربه می‌کند و حتی از تصور قرار گرفتن در این موقعیت‌ها نیز دچار حالات ناخوشایندی می‌شود. اگر دچار این فوبیا هستید ما در این مقاله در مورد علائم، علل و روش‌های درمان این اختلال اطلاعاتی ارائه کرده‌ایم ک
کودکی  جهت شکار از خانه بیرون می زند  او به باغ و بستان می شتابد و پرنده های زیادی را شکار می کند . 
. پرنده ای که در کنار لانه اش  به مراقبت جوجه هایش می پرداخت شکار چی را می بیند که به سمت لانه او  می اید . باخود می اندیشد که چه طور شکارچی را از لانه اش دور سازد . به پرواز می اید و در اسمان به رقص زیبایی می پردازد تا نظر شکارچی را به سویش جلب کند . شکارچی به سمت پرنده نشانه می گیرد و پرنده در لابلای درخت انبوهی حفظ جان می کند . شکارچی دوباره به سمت او
بسم رب الشهدا
.
هر چند رفتنت سخت است اما بند پوتین هایت را برایت محکم می کنم تا بدانی پای حرفم ماندم
پوتین هایت را که بستم لباست را که مرتب کردم در حالی که بغض ها را در پنهانی ترین اتاق گلویم انبار می کنم می گویم تک خوری ممنوع و تو می خندی
رمز دوست داشتن ما اینه
می گویم تک خوری ممنوع یعنی مرگ هم نباید جدایمان کند
یعنی یک ثانیه بی تو بزرگ ترین بلا و جهنم عالم است
یعنی لحظه لحظه های نفس کشیدنت بهشتی است که مرا بس است
یعنی بهشت چشمان تو است و آغوشت
تک
  We know that We all wantTo fly in the sky...But we don't know that how muchSky is cold and high...And also we know that..Sky is dark at night... :)Maybe we all just need time....We all just should realizeNow What we really wantAnd we can't live without light:)So the first thing that we should doIs that find a moon or starThen with a little hopeWe can do it and start :)

همه ى ها میخوایم 
که به آسمون پرواز کنیم... 
ولى ما نمیدونیم که چقدر
آسمون سردو بلنده.... 
و ما میدونیم
آسمون شبا تاریکه... 
شاید هم منو به زمان نیاز داریم
شاید همه ى ما باید بفهمیم
ما واقعا الان چى میحوایم...  
و ما بدون نور نمیتونیم
قالیشویی در پرواز

قالیشویی ارزان در پرواز تهران

معرفی بهترین قالیشویی در پرواز همراه با شماره تلفن و آدرس قالیشویی

قالیشویی نمونه پرواز

جمع آوری فوری فرش و تحویل سریع توسط قالیشویی نزدیک پرواز

همین حالا با قالیشویی در پرواز آندیالند تماس بگیرید و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید .

فعالترین قالیشویی شمال تهران

تالار تبلیغاتی محصولات شما
قوانین گروه
✔️چت ممنوع
✔️تبلیغ محصولات با ادد10 نفر
✔️اشتراک گذاری لینک کانال با ادد 30 نفر
✔️مزاحمت به پی وی اعضا ممنوع
✔️هرگونه تصویر و مطلب مغایر با شئونات ممنوع
برای بهتر دیده شدن خود تالار را به دوستان خود معرفی کنید
ادامه مطلب
@arnikaseir
تور هوایی  4 روزه تفلیس
  4 به 7  دی ☃️
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00
⭕️ 3*  LIKE  1.780⭕️ 3*  TIPSY . 1.900⭕️ 3*  BATONI .1.920⭕️ 3*  EURASIA.  1.940⭕️ 3*  ELLEGANCE. 1.950⭕️ 3*  POLO 2.160⭕️ 3*  HIRAD 2.170
⭕️ 4*  GRAND GMP. 2.240♦️♦️⭕️ 4*  SKY GEORGIA.  2.320⭕️ 4*  MOON LIGHT 2.340⭕️ 4*  TOSCANO 2.420⭕️ 4*  GURU.2.520⭕️ 4*  PRIMAVERA 2.790
✅خدمات تور: 3 شب اقامت با صبحانه ، پرواز  رفت و برگشت✈️، ترانسفر ، بیمه مسافرتی
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

درمان دردها و التهابات زانو ، به هر دلیل که باشد، درمان دشواری است و به‌خصوص داروهای تجویز شده برای فایق آمدن بر آرتروز ، کوفتگی یا آسیب‌دیدگی همراه با عوارض جانبی سنگینی هستند که می‌توانند حتی آسیب زننده‌تر از آن درد اصلی باشند.
برای رهایی از این عوارض جانبی رژیم غذایی یکی از بهترین راه‌هاست. خیلی‌ها باور نمی‌کنند که رژیم غذایی به‌خصوص در دردهایی که منشا التهابی دارند، کارامدترین شیوه برای تسکین درد است. اما این موضوع حقیقت دارد. ا
ادشاهیدو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند. 

یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است. 
این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، کاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستن
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Download New Music Ali Yasini Called Parvaz
دانلود آهنگ پرواز از علی یاسینی
موزیک جدید علی یاسینی به نام پرواز رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید پرواز از علی یاسینی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ پرواز علی یاسینی رو گوش بدین.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علی یاسینی پرواز
Download New Music Ali Yasini – Parvaz
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

علی یاسینی پرواز

متن آهنگ پرواز از علی یاسینی

دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم زخماتو شستم بالتو بستم
♪♫♪♫♪
حالا میبینم توی دیوونه فکر پروازی دور از این خونه
نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز

دانلود این موزیک زیبا علی یاسینی اختصاصی از لینک بالا منتشر شد کلیک کنید
ضمن تشکر از همراهی شما معرفی کالاهای غیر مرتبط با صنعت کیف و کفش و ارسال لینک ممنوع می با شد در صورت ارسال از گروه حذف می شوید. *ادمین های گروه هیچ مسولیتی در قبال آگهی ها و معاملات انجام شده ندارند *بحث های سیاسی و غیرمرتبط ممنوع است.
شرایط کنونی جامعه به گونه ای است که اکثر خانواده ها زمان کمتری برای تهیه غذا در منزل دارند ، زندگی ماشینی ، اشتغال پدر و مادر ...از جمله دلایل این مسأله است . امروزه عرضه طیف گسترده ای از غذاهای آماده و کنسروی این مشکل خانواده را حل نموده است . در این بین غذاهای اصیل و سنتی ایران که از لحاظ تأمین مواد مورد نیاز بدن بسیار مغذی می باشند ، از جایگاه ویژه ای در سبد غذایی خانوارهای ایرانی برخوردارند . یکی از راه های دسترسی به این مواد غذایی استفاده از
آیا اسم کوروش در ثبت احوال ممنوع است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
آیا نام کوروش از فهرست نام‌های مجاز ثبت احوال ایران حذف شده است
سخنگوی سازمان ثبت‌ حال کشور با تاکیدبراینکه لیستی زیر عنوان اسامی ممنوعه نداریم از تعیین عنوان محمد کوروش و محمد داریوش به هدف پسران خبر با ایلنا سر پاسخ به این پرسش که آیا محدودیتی سر تعیین اسم به هدف نوزدان.
ادامه مطلب
@arnikaseir
تور هوایی 4 روزه ارمنستان
✈️پرواز آرمنیا
22 دی
❄️❄️
☃️ 2* BAXOS... 3.920☃️ 2* NUR...3.920☃️ 2* BELLA...4.220
❄️❄️❄️
☃️ 3* PRIMER... 4.360☃️ 3* SHIRAK... 4.320☃️ 3* REGINEH...4.450☃️ 3* COMFORT... 4.460
❄️❄️❄️❄️
☃️ 4* METROPOL ... 4.530☃️ 4* DIAMOND... 4.550☃️ 4* SILACHI ... 4.700
❄️❄️❄️❄️❄️
☃️ 5* CAUCASUS...4.460☃️ 5* PANORAMA RESORT ... 4.890☃️ 5* MULTI GRAND... 5.860☃️ 5* GRAND ... 5.930
✅خدمات تور:پرواز آرمنیا ایر ..سه شب اقامت در هتل با صبحانه، بیمه مسافرتی، لیدر.ترنسفر,سیمکارت
☎️021-8876
پیش غذا به مقدار کوچکی از غذا گفته می‌شود که قبل از غذای اصلی سرو می‌شود. پیش غذاها دارای تنوع بسیار هستند و به دو دسته پیش غذای سرد و پیش غذای گرم تقسیم می‌شوند. نحوه سرو پیش غذا هم بر عهده میزبان است؛ که آن را در کنار غذای اصلی، قبل از آن، و یا  بین غذاهای اصلی سرو کند. پیش غذاها معمولا به نحوی طراحی و تهیه می‌شوند که به راحتی و با دست خورده شوند. به همین علت خیلی وقت‌ها با نام فینگرفود یا غذای انگشتی به آن‌ها اشاره می‌شود.
شکل بسیار رایج و
وقتی صحبت از ایتالیا می‌شود، اولین چیزی که به ذهنمان می‌رسد، تصاویر اشتها‌ برانگیز پیتزاهای پر از پنیر و انواع و اقسام پاستاهای طعم‌دار است.
غذای ایتالیایی‌ها معمولا مفصل است. به ندرت خواهید دید که یک ایتالیایی برای وعده‌ی ناهار ساندویچ بخورد. به علاوه، ایتالیایی‌ها دوست دارند غذا را با صبر و حوصله بخورند و از طعم آن لذت ببرند.
در شمال ایتالیا اکثر غذاها با گوشت و محصولات دریایی تهیه می‌شوند، در حالی که در جنوب ایتالیا گوجه‌فرنگی یکی
با مضررات چیپس این خوردنی خوشمزه آشنا شوید .
گفته می شود مصرف چیپس و پفک برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع است ، اما در حقیقت این تنقلات برای تمامی افراد مضر است .این تنقلات دارای اسید چرب ترانس است که عامل افزایش چربی های بد خون به خصوص کلسترول بد می شود .طبق تحقیقات کارشناسان ، طی استفاده مکرر از روغن ، یک ماده سرطان زا به وجود می آید به عبارتی کودکان و حتی بزرگسالانی که در خانواده زمینه سرطان دارند به شدت از مصرف این تنقلات خودداری کنند .

ادامه مط
در متون طب ایرانی از غذا‌هایی مانند آش‌های ساده، آش مغز ماش یزدی، ترش آش، آش شبدر و قره‌قروت، خورش ریواس، خورش هویج، خورش کنگر، بورانی اسفناج، بورانی شبدر و یونجه، کاهو سکنجبین، سمنو، شربت عناب، ماءالشعیر طبی و… به‌عنوان بهترین و سبک‌ترین غذا‌های ایرانی برای فصل بهار نام‌برده‌شده که انرژی پایه و مواد مورد نیاز بدن را تأمین می‌کنند، ولی خاصیت غذایی کمتری دارند.مصرف این غذا‌ها موجب پاکسازی خون و تقویت اعصاب و قوای بدن می‌شود.از طرف
در پرمشغله‌ترین روزهایم، اینترنت را قطع کرده‌اند. سه روز است. چشمانم به اجاق گاز خیره، کارهای ناتمام را می‌شمارم. می‌خواهم بی‌خیالش شوم؛ کتاب جبر خطی را بر می‌دارم تا چند مسئله حل کنم؛ یک هو باز یادم می‌افتد که اینترنت قطع شده‌است. اینترنت را هم ممنوع کرده‌اند. تا صدایی در آمد دهانش را دوختند و سه روز کار نکرده را روی شانه‌هایم انداختند.
برایم چیز جدیدی نیست. تا خاطرم هست پر از ممنوعیات بوده‌ام. از همان بچگی. کودکی بیش نبودم که روسری خا
بسم الله

پرواز تهران-اوکراین، میتوانست یک پرواز عادی باشد که مسافرانی از ایران را به اوکراین و از آنجا به ینگه دنیا میبرد. اما نبود.
دوستانی از من در این پرواز بودند که یکی را خوب می شناختم. خیلی خوب.
وقتی با خبر شدم این دوستم در این پرواز بوده،
وقتی با خبر شدم چه طور این پرواز به زمین رسیده، و سرنوشتش نوشته شده،
وقتی با خبر شدم به تیر غیب نبوده،
وقتی با خبر شدم در زمان بین سقوط تا اعلام خبر سه روز طول کشیده
وقتی با خبر شدم ....
دنیا برایم کوچک شد
1. لیست غذاهای چاق کننده
2. لیست غذاهای خونساز
3. لیست غذاها بر اساس گروه خونی
   - لیست غذاهای گروه خونی A
   - لیست غذاهای گروه خونی B
   - لیست غذاهای گروه خونی AB
   - لیست غذاهای گروه خونی O
4. لیست غذاها بر اساس مزاج
   -- لیست غذاهای سوداوی ها
   -- لیست غذاهای بلغمی ها
   -- لیست غذاهای صفراوی ها
5. راهنمای مصرف پک کلین ناین

در فصل سرما و زمستان علاوه بر مراقبت از بدن باید به فکر تغذیه و آنچه می خوریم هم باشیم چرا که اثر مستقیم روی سلامت جسم و روح دارد ؛ برای همین در این قسمت از بخش سلامت تغذیه در نمناک قصد داریم مواد غذایی را نام ببریم که مصرف آن ها در فصل زمستان ممنوع است و در نتیجه تکلیف شما مشخص می شود که در این فصل چه مواد غذایی خریداری کنید تا بدن سالم تری داشته باشید .
ادامه مطلب
کاشت ابرو برای چه کسانی ممنوع است؟

کاشت ابرو طبیعی برای افراد بسیاری مناسب است و برای افراد زیادی این روش می تواند  مفید باشد. در این حالت پزشکامتخصص عمل کاشت را به صورت سرپایی و بدون نیاز به بخیه و خونریزی انجام می دهد. کبودی و تورم بعد از پیوند ابرو بعد از دو هفته برطرف می شود و جای نگرانی وجود ندارد.
با این شرایط انجام کاشت مو برای افرادی ممنوع است. اولین گروهی که کاشت مو برای آنها پیشنهاد نمی شود، افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند. دلیل ای
افرادی هستند که برای مراسم عروسی خود به دنبال هیجان و ساختن روزی خاص هستند.
چرا دوستان و خانواده تان را با خروجی مهیج از جشن عروسی و ورود به بالن هوای گرم حیرت زده نمی کنید.
ابتدا با بالن برفراز دشت زیبا پرواز می کنید سپس فرود آمدن بالن و پذیرایی و سرو نوشیدنی و در نهایت بایک اتومبیل آفرود میهمانان به مکان اولیه برگردانده می شوند.
 هزینه های این سفر شامل موارد زیر می شود.اجازه فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای از عروس و داماد ، صبحانه قبل از پروا
دو دوست به نامهای رامین و روزبه در دو روستای مختلف زندگی می کنند. فاصله این دو روستا از هم، 36 کیلومتر است. روزی این دو تصمیم می گیرند با هم ملاقات کنند. هر دو سوار دوچرخه هایشان می شوند و به سمت هم حرکت می کنند. آنها قصد دارند در نیمه راه به هم برسند. فرض می کنیم هر دو دقیقا با سرعت یکسان و ثابت 6 کیلومتر بر ساعت به سمت دیگری در حرکت است.

رامین، یک کبوتر دارد که دقیقا همزمان با حرکت خودش، به سوی روزبه و با سرعت ثابت 18 کیلومتر بر ساعت پرواز می کند. ک
اخبار پرواز
یکشنبه 9 فوریه 2020 میلادی که برابر است با تاریخ 20 بهمن 1398 شمسی،  پرواز 724 ایران ایر از مبدا آمستردام هلند، فرودگاه (Schiphol) به مقصد تهران با هواپیمای ایرباس Airbus A300B4-605R با 51 دقیقه تاخیر از فرودگاه آمستردام را ترک کرد. بعد از 1 ساعت و 45 دقیقه پرواز جهت سوختگیری در فرودگاه  Federico Fellini Int’l  واقع در ریمینی در ایتالیا، فرود آمد، سوخت گیری هواپیما یک ساعت و 45 دقیقه  به طول انجامید و بعد از آن هواپیما به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهر
اگر قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید می توانید برای اطمینان به صورت آنلاین جهت استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی اقدام نمایید. در گذشته اگر شخصی می خواست بداند ممنوع الخروج است یا خیر باید به صورت حضوری به اداره گذرنامه مراجعه می کرد. اما اخیرا سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سامانه ای را راه اندازی کرده تا از طریق آن کاربران بتوانند بدون اتلاف وقت به صورت حضوری برای استعلام ممنوع الخروجی اقدام کنند.برای این کار کافی است به آدرس exitban.ssaa.ir مراجع

علی یاسینی پرواز
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Ali Yasini - Parvaz
ترانه و موزیک و تنظیم و میکس و مستر : علی یاسینی
+ متن ترانه پرواز از علی یاسینی
دیدمت از دور خسته بود پاهات / تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم / زخماتو شستم بالتو بستم

ادامه مطلب
اگر شما علائم فشار خون بالا را تجربه کرده‌اید، هر کاری خواهید کرد تا این علائم دوباره بروز نکند. امکان دارد سال‌ها متوجه فشار خون بالای خود نشویم، ولی این موضوع از خطرات آن کم نخواهد کرد. حال اگر از بیماری خود آگاهید، باید آن را کنترل کنید تا عوارض خطرناک آن دامن شما را نگیرد. عوارض آن می‌تواند شامل حمله‌ی قلبی، سکته‌ی مغزی، زوال عقل، نارسایی کلیه و معلولیت باشد. اما برای کنترل فشار خون بالا چه نوع رژیم غذایی مناسب است؟
افرادی که از فشار خ
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری به نام پرواز
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری پرواز
دلمو میدم بهش حتی اگه بی رحمه عشق
خدایا حولم نکن احساسمو میگم بهش
توی چشماش یه بهشت هست اون یه فرشته است
مال منه عاشقت دیوونه میش آخرش
با تو خوبه حالم با من خوبه حالت
یه لحظه دور از تو واسه من صد ساله
بگو که دلتنگی یه خورده دست برداره
وقتی که نمیبوسی من گونه هام درد داره
به تو حسم راسته بیا آسته آسته
میدونم همه چی مون خاصه
اگه دنیا وایسه دنیا رو میچرخنم
مثل یه پروازه وقتی
در اینجا به چند قانون اشاره می کنیم که اگر در سفر به کشورهای زیر آنها را زیر پا بگذارید با جریمه نقدی یا حتی زندان روبرو می شوید.
هلند: مواد مخدر حمل یا استفاده نکنید. با آنکه هلند به داشتن تولرانس در مقابل استفاده از مواد مخدر معروف است، ولی این قانون برای مکان های خاصی است. به همراه داشتن مواد ممنوع یا خریدن آنها می تواند محکومیت به زندان را همراه داشته باشد. مجازات: بازداشت و حبس.
ونیز: غذا دادن به کبوترها بر خلاف قانون است. مجازات: جریمه نقدی
مواد غذایی ممنوع در دوران بارداری

از اولین قرارملاقاتتان با دکتر در دوران بارداری، حرف‌های زیادی درمورد مواد غذایی که باید در این دوران بخورید یا بنوشید مثل کلسیم و اسیدفولیک به گوشتان می‌خورد. اما آیا می‌دانید از چه موادغذایی باید دوری کنید؟ توصیه‌های اینچنینی هر سال تغییر می‌کنند و خیلی از چیزهایی که خوردن آنها قبلاً برای خانم‌های باردار اشکالی نداشت الان در لیست موادغذایی ممنوعه برای آنها قرار گرفته است. در اینجا عنوان می‌ک
لغو سفر به هند برای ایرانیان

با شیوع ویروس کرونا در کشور همانطور که کشورهای همسایه یکی پس از دیگری اقدام به ممنوعیت ورود ایرانیان به کشورهایشان می نمایند از 7اسفند ماه ،هندوستان نیز ورود ایرانیان به این کشور را ممنوع و اجازه صدور ویزا برایشان تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

لغو سفر به هند برای ایرانیان به علت شیوع ویروس کرونا
طی تعلیق پروازها به کشور هند مسئولان شعبه هما در هندوستان طینامه ای درخواست انجام سه پرواز فوق العاده در روزهای 9 و12و15اس
بعضی از غذاها هستن که درست کردنشون یکم سخته و ریخت و پاش زیاد داره اما وقتی پخته میشن از عطر و طعمش کل خستگی آدم در میره. یکی از این غذاها به نظر من کتلته. درسته که دنگ و فنگش زیاده ولی فقط کافیه که وقتی داره سرخ میشه بوش توی خونه بپیچه اونوقته که لبخند رضایت روی لب همه اعضای خونه میاد. در این مطلب هم درباره طرز تهیه کتلت و نکته هایی برای طعم و بافت بهتر اون توضیح میدیم.
ادامه مطلب
هو المحجوب

آسمان فرصت پرواز بلندی است
قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
.
.
زندگی همه ی ما بالا پایینش خدا جریان داره
پس تا اوج پرواز کنید
تا خدا
اونجا دیگه هیچ پایینی وجود نداره برای رفتن
تنها بالا می مونه و بالاتر
.
#راحیل
یه دونه از این سورت ها گرفتم که میزنی به جای هندفری گوشی و میتونی دو تا هدفون رو بش وصل کنی که با دو تا هندزفری مختلف بتونی همزمان یه اهنگ رو بشنوی:))))))))
الان اینقدر ذوق دارم باش با یکی اهنگ گوش بدم و راه برم که نمیتونم تا شنبه وایستم و الان حتی دلم میخواد با یه غریبه یا باغبون محل راه برم و اهنگ گوش بدم:)))))))
اصلا با این سورت و اهنگ های درست و حسابی میتونم تو این خیابون بنفش پرواز کنم
هر چند که باید یا با یه دوست صمیمی بری یا اون شخص مورد نظر که بتو
خواص گشنیز و فواید تخم گشنیز و نسخه های دارویی عرق گشنیز و مضرات گشنیز خام و خشکگشنیز، گیاهی است که به میزان فراوان در تهیه غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه که بومی جنوب غرب آسیا و غرب تا شمال آفریقاست به طور گسترده ای در خاورمیانه، منطقه مدیترانه، هند، آسیای جنوبی، آمریکای لاتین، چین و آفریقا مورد مصرف قرار می گیرد. گشنیز علاوه بر دادن طعم و بوی مطبوع به غذا، دارای ارزش غذایی بالایی نیز هست.خواص گشنیز
فواید و خواص گشنیز خشک و خامگش
طرز تهیه دوغ محلی ساده و گازدار
کنار برخی غذاها( مانند آبگوشت ، دیزی ، کباب کوبیده ) بودن دوغ محلی یکی از لزومات می باشد که طعم فوق العاده ای را کنار این غذاها به ارمغان می رساند ، اما اگر قصد دارید خودتان دوغ را درست کنید ما برای شما دستور تهیه خانگی آن را پیشنهاد میکنیم :

ادامه مطلب
تحقیقات نشان داده مصرف برخی غذاها می‌تواند بر تولید هورمون رشد تاثیر بگذارد و منجر به افزایش قد شما شود.تصویر غذا‌هایی که قد شما را افزایش می‌دهند!به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در جوامع امروزی برخی افراد در تلاش برای افزایش قد خود هستند، در حالی که بلندی قد به ژنتیک افراد بستگی دارد. البته خوردن برخی غذا‌ها نیز می‌تواند بر روند رشد قد تاثیرگذار باشد.

ادامه مطلب
انلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Ali Yasini - Parvaz
ترانه و موزیک و تنظیم و میکس و مستر : علی یاسینی
+ متن ترانه پرواز از علی یاسینی
دیدمت از دور خسته بود پاهات / تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم / زخماتو شستم بالتو بستم

ادامه مطلب
چند نکته درباره #هواپیمای_اوکراینی:
1. اجتمال اینکه هواپیما مسیر را تغییر داده یا از مسیر غیر اصلی استفاده کرده وجود دارد.خب در آن موقعیت حساس که احتمالات خطرناک زیادی داده میشد، پدافند می توانست چه کار بکند؟
2.خطای انسانی هم گر چه خیلی سخت است، اما در این همه سال با این همه رفتارهای صحیح و دقیق، یک اشتباه خیلی کم است.(گر چه کشته شدن این عزیزان سخت و این خطا هم سنگین تمام شده است.)
3.اینکه سپاه اعلام کرده و صداقت به خرج داده و شفاف سازی کرده هم ارز
جنبه های منفی مصرف شیرین کننده های مصنوعی
شیرین کننده های بدون کالری و یا مصنوعی که به آن ها جایگزین شکر نیز گفته می شود، مواد شیمیایی و یا طبیعی هستند که به جای شکر معمولی در غذاها و انواع نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرند. زیاده روی در مصرف شکر معمولی و افزایش وزن ناشی از آن، عاملی شد تا تولید و استفاده از این گونه شیرین کننده ها در صنعت غذا آغاز شود.
نتایج یک مطالعه جدید در کانادا، بر خطرات مصرف شیرین کننده های مصنوعی برای سلامت تاکی
 اگر عفونت خفیف معده دارید، احتمالا بیماریتان در خانه قابل درمان است. موارد زیر را امتحان کنید:
مصرف مایعات در طول روز، به ویژه پس از اسهال و برای مقابله با آنبه طور منظم غذاهای حاوی نمک اما کم، مصرف کنید.خوردن غذاها و نوشیدنیهایی حاوی پتاسیم، مانند موز و آبمیوه بدون مشاوره با پزشک، دارو مصرف نکنیددر صورتی که نمیتوانید مایعات بدنتان را حفظ کنید، به بیمارستان برویدظروف را با مایع دتول ضدعفونی کنیدزنجبیل میتواند به درمان عفونت کمک کند و درد
غذاها را با پایین ترین کالری و چربی مصرف کنید.
غذاها را که سرشار از ویتامین ها واملاح هستند مصرف کنید.
دریک جا ثابت ننشینید حرکات پی در پی داشته باشید و ورزش های هوازی انجام دهید.
خواب کافی در شب حداقل 6 الی 8 ساعت که برای هرفرد متفاوت است داشته باشید.
همیشه براظطراب و استرس غلبه کنید.
تمامی اعتیادات به انواع مخدر و دخانیات الکل و.....راترک کنید.
آب 100%خالص برای تامین بدن انسان  آب مهم ترین عنصر و رابط برای کارکرد سیستم مغزی و کل بدن میباشد.کمبود آ

آشپز غذاها را با کمک روش های مختلف تهیه می کند. در آشپزخانه های بزرگ معمولا هر آشپز مسئول یک نوعی از غذاها مانند نان ها، کباب ها، سوپ ها و یا پلوها می باشد. وظایف اصلی آشپز عبارتند از :
داشتن شناخت کافی و انتخاب مواد اولیه مناسب و تازه
تهیه و پخت انواع غذا مطابق با استانداردها
کشیدن غذا در ظروف مناسب همراه با تزئینات زیبا
نظارت بر کیفیت و میزان مواد اولیه
رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ایمنی و سلامت
آشپز معمولا کار خود را به عنوان دستیار یا ک
تو از همه ما بیشتر از باران لذت میبردی رنگین کمان را بیشتر از ما دوست میداشتیاز شمردن ستاره ها تو هیج غافل نمیشدیاینکه عاشق آسمان بودی و به پرواز فکر میکردی راز بین تو و خیالت بوداینکه عاشقت بودم راز بین من و رازقی ها بودرازت را که فاش کرد ؟ رازم را که فاش کرد ؟  کاش فریاد زده بودم که دوستت دارم کاش خوب به دور تو من میگشتمکاش پشت پایت آبی نمی ریختم  کاش قبل از اینکه پرواز کنی من در چشمان تو غرق میشدم
دریغ وقتی من خواب خواب بودمآسمان تو را سه
امیرکبیری ها
اگر یک روز از من بپرسید پلی تکنیک تهران چجور جاییست؟ به شما خواهم گفت جایی که در آن اکثرا ادم هایی که با وضع مالی خوب، از دبیرستان های خوب، با معلم ها و مشاور های خوب آمده اند. در این جا با چه چیز مواجه می شوید؟ با یک لرزش عمیق در این ادم ها. دیگر نه از معلم های خوب خبری هست، نه از مشاورین کارکشته. اینجاست که با حجم عظیمی از شکست ها، نتایج بد و مشروطی ها روبرو می شوید آنهم از جانب کسانی که رتبه کنکورشان از سن من کمتر است! بله این وضعیت
خانم های ایرانی به هنرمندی معروف هستند . اکثر انها هر کدام هنرهای زیادی مثل انواع گلدوزی ، خیاطی ، آرایشگری و… را بلد هستند و حتی برخی ، از این راه در امد هم کسب میکنند.
یکی از هنرهایی که خانم های ایرانی میدانند و بسیار هم مهم است هنر سفره آرایی است . شما میتوانید با ایده گرفتن از عکسهای مختلف ، آموزشهایی که در اینترنت هست و حتی کلاس های سفره ارایی یک هنرمند ماهر شوید و سفره خانواده را تزیین کنید.

ادامه مطلب
میگویند سیگار برای قلب ضرر دارد
من سیگاری نیستم ولی تا دلت بخواهد
آه میکشم
قلبم ازجا کنده میشود
نفسم بند می اید
و سینه ام میسوزد از درد
گلویم ورم میکند و بدنم گر میگیرد
ارزوهایم بیصدا  از چشم هایم میچکد به روی گونه های تب دارم...
کاش جای سیگار کشیدن آه کشیدن ممنوع بود
چرا فوت کردن به غذا و نوشیدنی ممنوع است⁉️
طبق تحقیقات پزشکی هوای دهان از دو اکسیژن و یک هیدروژن مرکب شده است، هنگام بازدم اکسیژن تبدیل به دی اکسید کربن می شود.هنگام فوت کردن به غذا دی اکسید کربن با غذا مخلوط می شود  و موجب تولید ماده مضر برای بدن می شود و با خون ترکیب می شود و عامل بیماری های پوکی استخوان، ضعف عضلانی، کمبود حافظه و ایجاد سنگ کلیه می شود و بر روی باروری مردان نیز تاثیر سوء می‌گذارد.همچنین خیلی از ویروس های بدن با تنفس از بدن خ
خبرنگار استان یزد به یکی از بیمارستان های محل نگهداری بیماران کرونایی سر زد و از بیمارای مختلف حال و احوالاتشونو رو میپرسید. مصاحبه خبرنگار با یکی از بیمار ها که پیرمرد بود دل همه رو میسوزوند.
خبرنگار: حاج آقا حالتون بهتره؟
پیرمرد: شکر خدا. سینه ام میسوزه. سپس با‌ بغضی در گلو و حالتی اندوهگین میگوید که امسالی مشهد نرفته ودلش برای امام رضا تنگ شده. و باز عنوان میکند سینه اش میسوزد و نفسش تنگ میشود و باز بغضی در صدایش شنید میشود.
من خودم از حالت

فیلم : پرواز ( flight)
ژانر: درام ، هیجان انگیز
 اکران: ژانویه 2012

چون دنزل واشنگتن بازیگر به شدت مورد علاقه ی من هستش،  سعی میکنم هیچ کدوم از فیلماشو از دست ندم .
فیلم پرواز یکی از درخشان ترین بازیاشه که براشم جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد رو گرفت.
داستان فیلم در مورد خلبانیه که یک هواپیمارو از سقوط حتمی نجات میده ولی بعدش تحقیقاتی که در مورد عملکرد خلبان صورت میگیره حقیقت تلخی رو آشکار میکنه...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها